Piedāvājam

Pacelt Tevi un Tavu uzņēmumu jaunās slavas un izaugsmes virsotnēs!

Uzņēmuma stila izveide

Piedāvājam Tavam uzņēmumam izstrādāt grafisko identitāti, izprotot Tava uzņēmuma stilu, nodarbošanos un prioritātes. Izstrādāsim Tavam uzņēmumam piemērotākos grafiskos risinājumus!

Grafiskais dizains

Mēs skatāmies uz pasauli caur dizaina prizmu, tieši tādēļ mūsu darbi izceļas citu vidū. Uzskatam, ka dizains sākas ar mazāko sīkumu, līdz ar to izstrādājam no mazākā tintes punkta uz baltas lapas un beidzot ar Visuma neaizsniedzamajām robežām.

Web | Facebook dizaina izstrāde - uzturēšana

Mēs zinām, kas cilvēkiem patīk un tieši to arī radām. Cilvēks sociālajos portālos pavada vismaz 50% laika. Un tas nozīmē, ka Tavs nākamais klients meklēs Tevi tieši TUR - tātad TAVS INTERNETA PORTĀLS ir TAVA SEJA, tāpat kā Tava vizītkarte. MĒS VARAM TEV izveidot DIZAINU, ATPAZĪSTAMĪBU un piesaistīt jaunus KLIENTUS.
//odizains.com/wp-content/uploads/2015/12/content-karma-color-splashcopycopy-1.png
KĀ MĒS TO DARĀM

Mēs veidosim dizainu Tev ar azartu un aizrautību, iedvesmojoties no Taviem darbiem, radot unikālu un neatkārtojamu grafisko dizainu. Mums nerūp starptautiski atzinumi un balvas, mums rūp tikai Tavs viedoklis un Tavas vajadzības.

Realizētie projekti
Apbalvojumi

Kas mēs esam?

Mēs esam dizaina zīmols, kurš jau daudzus gadus ir zināms kā AZART! Laikam ejot, esam sapratuši savu stilu, savas prasmes un savus Trumpjus dizainā. Odizains ir zīmols, kurš izstrādā grafisko dizainu augstākajā kvalitātē un īsākajos termiņos. Piedāvājam sākot ar mazu uzlīmi līdz pat vides objektu izstrādei. Mēs Jums parādīsim, kas ir dizains!

Ko mēs daram vislabāk?

Vislabāk? Vislabāk mums padodas grafiskais dizains! Tāpēc tas ir tas, ko mēs darām!

Kur mēs atrodamies?

Mēs atrodamies visur jeb īstajā laikā un īstajā vietā.

Mūsu cenas?

Katrs projekts ir individuāls un līdz ar to arī cenas. Varam satikties pie kafijas krūzes un visu izrunāt. Vari mums atsūtīt savu ideju un mēs atkarībā no tās noteiksim savu atalgojumu.

//odizains.com/wp-content/uploads/2015/12/c2ed417894b423532f9a724debb029d8.jpg
©Odizains 2016